UNITED EMPIRES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UNITED EMPIRES

Forum ujedinjenih saveza.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 da li igrate na netu jos nesto osim traviana?

Go down 
+21
Skipi
doki
shomy.ns
fenix
Marina
dojchek
makaric
coldTUBE
sanjica_021
Luka
kvarnjak™
Veseli
ceda kralj INFERNO
Norther
Asterix
Anubis
Lepa Brena xxx
crew
Miticus
prlapan
neko
25 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
neko
Signifer
Signifer
neko


Male
Number of posts : 147
Age : 32
Location : SM
Registration date : 2008-03-19

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 12:48 am

da li igrate na netu jos nesto osim traviana, nesto kao CS, Medal of Honor, ili CoD2 il tako nesto, ili jos neke igre slicne travianu?
Ja pored traviana igram jos samo Medal of Honor
Back to top Go down
prlapan
Signifer
Signifer
prlapan


Male
Number of posts : 128
Age : 36
Location : kosmos-srbija
Registration date : 2008-03-16

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 1:26 am

ja sam igrao track mania nations, simulacija voznje, al u poslednje vreme retko. Ponekad igram i cs. A inace omiljena igrica mi je Total War svi delovi, previ sam exspert u toj igri.
Back to top Go down
Miticus
Signifer
Signifer
Miticus


Male
Number of posts : 181
Location : Batocina
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 1:57 am

Ikariam

Uhvatio sam da ljustim jednog Francuza, ali je zilav bio... predlozio sam mu da napravimo savez, jer ne vredi da se tabamo, kada smo istog karaktera. Pristao je i evo sada polako se spremamo da ljustimo redom...
Jedan ukrajinac me sve podseca na SeULa ovde... ima vojsku a nema resurse... iz dva puta sam ga odrao... i on je sa nama u Alijansu... ala ce da bidne rokanje..., sve gori od goreg se skupljaju.
Back to top Go down
crew
Auxiliary
Auxiliary



Number of posts : 44
Registration date : 2008-03-16

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 5:01 pm

igro sam warcaft i cs nekad prije sad samo travijan
Back to top Go down
Lepa Brena xxx
Signifer
Signifer
Lepa Brena xxx


Male
Number of posts : 130
Age : 39
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 5:30 pm

Ja picim Battlefiekd 1942 na netu,uzeli smo original pa se kidamo,prava ludnica.

A obozavaocima strategija preporucujem malo stariju ali extra igru Age of Mythology
Back to top Go down
Anubis
Signifer
Signifer
Anubis


Male
Number of posts : 108
Age : 39
Location : Lokacija!
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 5:31 pm

ako se misli na browser igrice onda sam igrao omertu
Back to top Go down
Asterix
Auxiliary
Auxiliary



Male
Number of posts : 30
Age : 41
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 5:34 pm

Miticus wrote:
Ikariam

Uhvatio sam da ljustim jednog Francuza, ali je zilav bio... predlozio sam mu da napravimo savez, jer ne vredi da se tabamo, kada smo istog karaktera. Pristao je i evo sada polako se spremamo da ljustimo redom...
Jedan ukrajinac me sve podseca na SeULa ovde... ima vojsku a nema resurse... iz dva puta sam ga odrao... i on je sa nama u Alijansu... ala ce da bidne rokanje..., sve gori od goreg se skupljaju.
Na kom serveru igras ja sam na Eta
Back to top Go down
prlapan
Signifer
Signifer
prlapan


Male
Number of posts : 128
Age : 36
Location : kosmos-srbija
Registration date : 2008-03-16

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 5:46 pm

Lepa Brena xxx wrote:
Ja picim Battlefiekd 1942 na netu,uzeli smo original pa se kidamo,prava ludnica.

A obozavaocima strategija preporucujem malo stariju ali extra igru Age of Mythology


Bravo kolega za AoM, odlicna igrica.


Al ubedljivo najbolja strategija je Red Alert2 i jurus revange (exoanzija), jao sta sam radio sa apokalipsama. I naravno Warcraft.
A sto se tice poteznih, Hears of iron i total war (mada mu je taj elemnt potezne stratagije dosta los, al bitke)
Back to top Go down
Norther
Auxiliary
Auxiliary
Norther


Number of posts : 33
Registration date : 2008-03-19

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 8:46 pm

Trenutno igram Cs i PokerStars......I to skoro svakodnevno........
Back to top Go down
ceda kralj INFERNO
Legionary
Legionary
ceda kralj INFERNO


Male
Number of posts : 51
Age : 33
Location : SRBIJA - Novi Sad
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 8:59 pm

Poker Stars i CS ponekad... king
Back to top Go down
http://www.download.forum5.com
Veseli
Signifer
Signifer
Veseli


Male
Number of posts : 121
Age : 35
Location : Novi Sad
Registration date : 2008-03-16

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 9:32 pm

Ja sam igrao CS pa sam zbog nekih ispita morao da prestanem a sad posto vec imam Travian ne bi smeo nikako da uzmem ponovo da igram CS Wink Ali izgleda da cu morati posto me je neka riba iz NS-a isprozivala da igra bolje od mene CS a ja ne smem da igram sa njom dok se ne ustrebam posto me sramota da izgubim od zene CS Very Happy
Back to top Go down
Miticus
Signifer
Signifer
Miticus


Male
Number of posts : 181
Location : Batocina
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty20th March 2008, 9:41 pm

Asterix wrote:
Miticus wrote:
Ikariam

Uhvatio sam da ljustim jednog Francuza, ali je zilav bio... predlozio sam mu da napravimo savez, jer ne vredi da se tabamo, kada smo istog karaktera. Pristao je i evo sada polako se spremamo da ljustimo redom...
Jedan ukrajinac me sve podseca na SeULa ovde... ima vojsku a nema resurse... iz dva puta sam ga odrao... i on je sa nama u Alijansu... ala ce da bidne rokanje..., sve gori od goreg se skupljaju.
Na kom serveru igras ja sam na Eta

I ja sam na Eta... koji ti je nalog tamo?
Back to top Go down
kvarnjak™




Number of posts : 5
Registration date : 2008-03-17

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty21st March 2008, 1:24 pm

pozdrav sviam!!

ja igram sve zivo:))

od brovsera joh igram i kapiland i skroz je super probajte obavezno

ko je za RTW neka mi se javi da se mrezimo!!!!!

AVE!
Back to top Go down
Luka
Auxiliary
Auxiliary
Luka


Male
Number of posts : 35
Age : 28
Location : Kragujevac
Registration date : 2008-03-19

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty22nd March 2008, 12:18 am

Ja igra Tribal wars nesto slicno kao travian.
Back to top Go down
sanjica_021
Auxiliary
Auxiliary
sanjica_021


Female
Number of posts : 31
Age : 45
Location : Novi Sad
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty22nd March 2008, 11:38 am

Ja sam igrala gladijatore i vampire ali sam prestala, ostadoh samo na travianu i to mi je mnogo sad... da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Travolta
Back to top Go down
coldTUBE
Auxiliary
Auxiliary
coldTUBE


Number of posts : 44
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty24th March 2008, 1:54 am

Panzer Elite iz 2000 g, Silent Hunter III
Back to top Go down
Guest
Guest




da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty24th March 2008, 1:59 am

i dalje je petak rezervisan za Diablo II! Very Happy igrala davno runescape, verovatno mi je još uvek aktivan nalog! Razz
Back to top Go down
Guest
Guest




da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty26th March 2008, 6:28 pm

CS
Back to top Go down
makaric
Signifer
Signifer



Number of posts : 125
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty27th March 2008, 1:38 pm

e razocarali ste me niko ne igra dotu:))
Back to top Go down
dojchek
Signifer
Signifer
dojchek


Male
Number of posts : 135
Age : 38
Location : Novi Sad
Registration date : 2008-03-16

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty27th March 2008, 5:59 pm

Quote :
e razocarali ste me niko ne igra dotu:))

Hhahahhahahahahhahah...

Covek koji tuce 2 insane-a Smile

Sutra malo Wink
Back to top Go down
http://www.sonicline.co.yu/
makaric
Signifer
Signifer



Number of posts : 125
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty27th March 2008, 8:14 pm

xaxaxa Smile pokazacu ti jednom rambo Smile) vidim tvoje i djurine akcije nesto i ne prolaze najbolje :)xaaxaxaxxa
Back to top Go down
Marina
Legionary
Legionary
Marina


Female
Number of posts : 81
Age : 39
Location : Vrsac
Registration date : 2008-03-19

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty2nd April 2008, 1:43 pm

Igram se i ja, ali nista slicno travianu.
www.human-age.com
Na pocetku si praistorijski covek/zena, zivis u pecini, imas svoj klan, mozes da lovis, da radis, a cilj ti je da sto pre evoluiras. Onda te evolucija vodi kroz istoriju i igrica se sve vise razvija. Meni je zabavno.

P.S. Ako se neko registruje, neka me upise kao sponzora, na tome oboje zaradjujemo kneecaps, tj. njihove pare Very Happy
Back to top Go down
Anubis
Signifer
Signifer
Anubis


Male
Number of posts : 108
Age : 39
Location : Lokacija!
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty2nd April 2008, 3:52 pm

ja sam sinoc skinuo neki puzzle power quest,nije lose... pocecu da igram preko neta.
Back to top Go down
fenix
Auxiliary
Auxiliary
fenix


Number of posts : 18
Registration date : 2008-03-30

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty6th April 2008, 12:24 pm

JA WOW

moji su drugovi wowovci rasuti po celom svetu!

i ja sam wowovac pa ih ponekad sretnem na netu


dal je to inctanca ili ko zna sta li je

kad god se sretnemo uvek se ratuje

uvek se zavrsi Sad sa nekim od jakih boseva

da smo zivi i zdravi jos lvla 100 da je game karti i itema

i da se igra WoW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz

da su najbolji bufovi uvek oko nas

jer ovaj bos je jak

i ubije nas za cas!!!!Razz
Back to top Go down
shomy.ns
Auxiliary
Auxiliary



Male
Number of posts : 27
Age : 32
Registration date : 2008-03-18

da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty6th April 2008, 1:14 pm

dobra pesma...al steta sto ne igram wow Very Happy

Inache razvaljujem manager 06/07/08 (odvikavam se od njega vec godinu dana), nekad CS, livepoker....
Back to top Go down
http://www.myspace.com/shomy_fcv
Sponsored content





da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty
PostSubject: Re: da li igrate na netu jos nesto osim traviana?   da li igrate na netu jos nesto osim traviana? Empty

Back to top Go down
 
da li igrate na netu jos nesto osim traviana?
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Skola traviana

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
UNITED EMPIRES :: Ostalo :: Zabava-
Jump to: