UNITED EMPIRES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UNITED EMPIRES

Forum ujedinjenih saveza.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Orfiel - let me introduce my self :P

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ORFIEL

ORFIEL


Male
Number of posts : 2
Age : 44
Location : Beograd
Registration date : 2008-04-16

Orfiel - let me introduce my self :P Empty
PostSubject: Orfiel - let me introduce my self :P   Orfiel - let me introduce my self :P Empty16th April 2008, 1:46 pm

Cao svima,

Ja sam Nikola, Beograd, imam skoro 30 godina i eto slavim 21 rodjendan zadnjih 10 Razz

Inace Travian sam poceo da igram sa mojim prijateljima iz Saveza Crna Ruka koje sve znam i privatno u zivotu, ali posto su daleko od mene mislim u igri Smile Eto mene kod vas, imao sam par poziva jos ali ima dosta cudaka, mislim stvarno cudaka a ne kao moj prijatelj ludi Milojko Smile draga mi je sto sam sa njim i sa vama zajedno u savezu.

Par saveza koje cenim naravno pored UNITED su NRS stvarno ima ok ljudi tamo, delimicno Kzini mada su mnogo zaljudjeni sa tima mackama Smile sto bi se reklo Gamerski bas u u Roll play-u.
Inace radim u jednoj stranoj kompaniji ono odelce i tashka a li sta cu kad sam dete u srcu, inace igram jos par igara pored traviana uglavnom MMORPG kao sto su Lineage 2, WoW, GW, mada sam sad lagano to smanjio i cekam izlazak igre za koju se nadam da cu je igrati bar par godina Age of Conan. (inace sam clan najaceg Evropskog Gamerskog guilda)

https://www.youtube.com/watch?v=yfmX2nZX-EU&feature=related

Eto to bi bio kratako pretstavljanje ako nesto zelite da me pitate, slobodno.

PS: A da ljudi sa kojima sam imao probleme su koji su me napadali u talasima i to u nekim ludackim casovima 4/5h od pocetka mog igranja su:

webber -INTER
UrsaWarrior - INTER
ithil -=LP=-
Trajan 4S*


Cisto to vas obavestavam jer cu sa njima nastaviti da ratujem, ne znam da li imate neke dogovore sa njima, ali njima sam zapamtio par stvari nisu mi nikad nista specijalno uzeli ali taj njihov podmukli stil igre me jako nervira i necu se smiriti dok im ne neanesem bar neku stetu Smile

pozdrav svima!
Nikola aka Orfiel Wink

PS2: Sorry, Bila su mi ukljucena CAPS kad sam upisivao ime na registraciji pa Admin moze da mi promeni ime u mala "Orfiel" Razz
Back to top Go down
Miticus
Signifer
Signifer
Miticus


Male
Number of posts : 181
Location : Batocina
Registration date : 2008-03-18

Orfiel - let me introduce my self :P Empty
PostSubject: Re: Orfiel - let me introduce my self :P   Orfiel - let me introduce my self :P Empty16th April 2008, 4:15 pm

Sve si objasnio, nema niko nista da te pita.

Ipak ti moram dati jedan savet za Milojka, ako ti bas zapne i zatreba ti, nemas kud, moras njega da zoves u pomoc, uvek ga prvo pitaj da li je zavrsio sa misevima i pacovima, paucima i zmijama, jer njemu je prvenstveno to najvaznije i sigurno ces ga naci u nekoj dolini gde ih tebi i isprobava neko novo sredstvo, kupljeno u poljoprivrednoj apoteci. Kada to zavrsi, mozes ocekivati pomoc, samo u slucaju da se nisu opet negde pojavili misevi na drugoj strani. Smile
Back to top Go down
 
Orfiel - let me introduce my self :P
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
UNITED EMPIRES :: Ostalo :: Upoznavanje & Druzenje-
Jump to: